Přihlášení, registrace
 
     
     
 
Login:
Heslo:
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
     

     
 
Volba skinu
 
     
     
 
Zde si zvolte skin, který Vám vyhovuje.
 
Standard
Green
Pro Pepu
 
     
     
 
Hlasování pro skin
 
     
     
 
Zde můžete hlasovat pro skin, který se Vám nejvíce líbí.
 
34 % Standard
34 % Green
30 % Pro Pepu
 
     

     
 
Vyhledávání
 
     
     
 
Hledaný text
 
     
     
 
Filtr
 
     
     
 
Filtr podle motorek:
 
     

     
 
Anketa
 
     
     
 
Jaký prohlížeč používáte?
17 % Internet Explorer
16 % Mozilla Firefox
16 % Netscape Navigator
16 % Opera
16 % Google Chrome
16 % Jiný
 
     

     
 
Návštěvnost
 
     
     
 
TOPlist
 
     

     
 
Nové aktuality
 
     
     
 
Homokláda 2014 10
Pánové mám fotky za akce .
Pokud máte zájem zavolejte.
Zd
21.07.2014
zlobr

Poděkování autora
Ahoj,

chtěl bych Vám tímto všem poděkovat za navštěvování stránek motorky.ruina.cz, snad by se to konečně mohlo trochu rozjet. Zároveň se na Vás obracím s prosbou, abyste při vytváření příspěvků a zejména při nahrávání fotek byli obezřetní a před uploadem fotky optimalizovali na co nejefektivnější velikost (velikost x kvalita), mám totiž na webhostingu profil, který nedisponuje nekonečným prostorem, a tak se snažím nahrávat fotky do velikosti 50kB (všiml jsem si, že některé fotky mají i přes 3MB). Co budu moci, zoptimalizuji, ale nebudu mít tolik času, abych vše zmenšoval, tak je prosím zmenšujte sami, ať nedojde místo.

Dále považuji za vhodné Vám oznámit, že do bodoucna budou stránky dostupné na adrese www.motoalbum.cz s tím, že stávající motorky.ruina.cz se bude rušit. Dnes jsem provedl migraci databáze a souborů, takže ty budou již nadále uchovávány na ftp.motoalbum.cz. Kdo bude mít zájem o ftp přístup např. pro sdílení fotek po akcích (jako např. po Grossglockneru), tak mu je samozřejmě poskytnu. Na starých stránkách umístím přesměrovávací skript, takže prozatím bude fungovat i stará adresa motorky.ruina.cz (nevím, ale jak dlouho).

V sekci uživatelů, konkrétně při vytváření profilů byl drobný problém s vytvářením adresáře uživatele, čehož důsledkem bylo to, že nebylo možné nahrát fotky do profilu (mám dojem, že jen v případě, kdy nový uživatel nenahrál žádnou fotku již při registraci a chtěl ji nahrát dodatečně). Opravil jsem skript, takže už by vše mělo fungovat, ale jestliže bude mít nějaký nový uživatel problém, nechť se na mne prosím obrátí, pokusím se problém vyřešit.

Přeju hodně štěstí v novém roce a při přípravě na nadcházející sezónu, s pozdravem
15.01.2010
Ježíšek

Povinná výbava
Jen pro pořádek, co je a není součástí povinné výbavy na motorky. kompletní seznam naleznete zde, případně mě kontaktujte, mám jej uložený v PDF a na požádání zašlu.
13.04.2011
Wikk

Plánovaná měření rychlosti v Praze
Dnes mi přišel e-mail s obsahem, který by určitě zajímal každého, kdo se pohybuje po Praze jako řidič. Kliknete-li na mapku Prahy, zobrazenou v tomto článku, otevře se Vám okno s mapou úsek, na nichž Městská policie hl. m. Prahy plánuje kontroly rychlosti. Budete-li chtít i tuto mapu zvětšit, je možno tak učinit rovněž kliknutím.
22.08.2007
Ježíšek

 
     

Stránky vytvořil Jesssuss 2008

     
 
  Aktuality     Lidi     Motorky     Technika     Akce     Cestování     Fórum     Odkazy     Kontakt